Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Podstawa przyścienna teleskopowa elektryczna

nr SAP: G660202B005

  • Elektrycznie regulowana wysokość
  • Rozmiar monitora: od 32 do 84 cale
  • Nośność: 100 kg
  • VESA min: 100x100
  • VESA maks. 1000x500
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
Podstawa przyścienna teleskopowa z elektyczną regulacją wysokości umożliwia zmianę położenia monitora w zakresie 450 mm. Podstawa została zaprojektowana do monitorów interaktywnych, idealnie sprawdzi się w miejscach, gdzie użytkownik nie może zastosować ściennego mocowania. Współpracuje z monitorami o przekątnej ekranu od 32" do 84" i wadze maksymalnej do 100 kg. Pilot zdalnego sterowania został wyposażony w przycisk bezpieczeństwa.
Specyfikacja
VESA min:100x100
VESA maks.:1000x500
Max. rozmiar monitora:84 cali
Min. rozmiar monitora:32 cale
Nośność minimalna:*
Nośność maksymalna:100 kg
regulacja wysokości:elektryczna
zakres regulacji wysokości:450 mm
Regulacja pochylenia:Nie
Kolor:Czarny
inne:do zastosowania z dowolnym rodzajem ścian
Waga:*
Wymiary opakowania:*
Gwarancja:2 lata
Rodzaj:Podstawa przyścienna z elektryczną regulacją wysokości
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout