Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Podstawa mobilna do monitora typu 2w1 (monitor - stół interaktywny) z elektr. reg. wys. i pochylenia (maks. 70 cali)

nr SAP: G660202B001

5 687 zł brutto


4 624 zł netto
  • Rodzaj: mobilna
  • Rozmiar monitora: od 32 do 70 cali
  • Nośność: 85 kg
  • VESA min: 100x100
  • VESA maks. 1000x500
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
Podstawa mobilna z regulacją wysokości do monitora typu 2w1, umożliwia regulację kąta pochylenia monitora tak by monitor pracował w trybie stołu interaktywnego. Podstawa współpracuje z monitorami od 32 do 70 cali,  o wadze maksymalnej do 85 kg.  Dzięki mobilnej konstrukcji podstawy w łatwy sposób możemy przemieszczać zamontowany monitor interaktywny między salami. Podstawa umożliwia regulację wysokości monitora w zakresie do 450 mm. Kółka podstawy zostały wyposażone w blokady, dodatkowo pilot zdalnego sterowania wyposażono w przycisk bezpieczeństwa blokujący wysokość.
Specyfikacja
VESA min: 100x100
VESA maks.: 1000x500
Max. rozmiar monitora: 70 cali
nośność: 85 kg
Min. rozmiar monitora: 32 cale
Nośność minimalna: *
regulacja wysokości: elektryczna
zakres regulacji wysokości: 450 mm
Regulacja pochylenia: 90 stopni
Kolor: Czarny
inne: Umożliwia połóżenie monitora do pozycji stołu interaktywnego (manualne). Pilot sterowania z wbudowanym przyciskiemm bezpieczeństwa. Kółka z blokadą.
Waga: *
Wymiary opakowania: *
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj: Podstawa przyścienna z elektryczną regulacją wysokości
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty powiązane

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout