Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

SONY VPL-FX35

nr SAP: G320107A003

8 770 zł brutto


7 130 zł netto
  • Technologia 3LCD
  • Standardowa projekcja
  • Rozdzielczość XGA
  • Jasność: 5000 Lumenów
  • Kontrast: 2000:1
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: projektor z wymiennym obiektywem, rzutniki,
Projektor instalacyjny Sony XGA 3LCD o dużej jasności i niewielkich wymaganiach w zakresie konserwacji
Model Sony VPL-FX35 został zaprojektowany z myślą o niemal wszystkich sytuacjach, w których wymagany jest projektor o wysokiej jakości. Znakomicie nadaje się do nowych instalacji i do zastąpienia starszego sprzętu.
Technologia BrightEra
Technologia panelu BrightEra, opracowana przez firmę Sony, zapewnia dokładniejsze odwzorowywanie kolorów, większą jasność oraz dłuższy okres eksploatacji przy niższym całkowitym koszcie utrzymania.
Bardzo wysoka jasność
Bardzo wysoka jasność, zapewniająca wyraźniejszy obraz nawet w dobrze oświetlonym otoczeniu. Odpowiedni do większych pomieszczeń
Obiektyw o dużym powiększeniu w standardzie
Standardowy obiektyw z szerokim zakresem powiększenia zapewnia większą swobodę wyboru miejsca instalacji projektora — w mniejszej lub większej odległości od ekranu.

Szeroki zakres zmiany osi obiektywu

Szeroki zakres zmiany osi obiektywu umożliwia umieszczenie projektora bliżej sufitu bądź przesunięcie go w poziomie, aby uniknąć konstrukcyjnych przeszkód na suficie.

Wymienne obiektywy

Wybór różnych obiektywów zapewnia większą uniwersalność.
Długi czas do wymiany lampy
Mniej wizyt personelu serwisowego dzięki dłuższemu czasowi między wymianami lampy.

Synchronizacja cykli wymiany lampy i filtra

Synchronizacja czasu wymaganej wymiany lampy i filtra redukuje o połowę liczbę wizyt niezbędnych do utrzymania projektora w optymalnym stanie.

Mniejszy pobór mocy

Mniejszy pobór mocy sprzyja ograniczeniu zużycia energii i zmniejszeniu kosztów użytkowania urządzenia.

Wiele typów wejść

Dostępność wielu wejść ułatwia prowadzenie prezentacji przy użyciu dowolnego źródła — zarówno sygnału wideo HD 1080p, jak i cyfrowego sygnału komputerowego o maksymalnej rozdzielczości UXGA.
Wyjście monitora
Wyjście monitora zewnętrznego pozwala prelegentom oglądać slajdy i filmy na mniejszym, znajdującym się w ich polu widzenia ekranie, dzięki czemu nie muszą się odwracać od widzów.

Szeroki zakres regulacji obrazu

Szeroki zakres regulacji obrazu umożliwia instalowanie projektora w znacznie większej liczbie miejsc. Instalatorzy mogą z większym prawdopodobieństwem skorzystać z istniejących już elementów montażowych lub obejść ewentualne utrudnienia konstrukcyjne w pomieszczeniu.
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty powiązane

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout