Monitory dotykowe, interaktywne

umożliwiają prowadzenie atrakcyjnych spotkań czy szkoleń. Digital Signage to duża oferta profesjonalnych monitorów przystosowanych do zastosowań biznesowych. Dostępne w różnych rozdzielczościach i wielkościach. Doskonałe do wyposażenia sal szkoleniowych, konferencyjnych czy huddle room.

Podkategorie

Monitory interaktywne

Monitory interaktywne

Dotykowe monitory interaktywne dla edukacji i biznesu

Monitory wielkoformatowe

Monitory wielkoformatowe

Siła tkwi w prostocie - monitory wielkoformatowe bez obsługi dotykowej charakteryzujące się świetną jakością wyświetlanego obrazu oraz intuicyjną obsługą.

Komputery OPS

Komputery OPS

Zestawy z monitorami

Zestawy z monitorami

Podstawy i uchwyty do monitorów

Podstawy i uchwyty do monitorów

Akcesoria do monitorów

Akcesoria do monitorów

Oprogramowanie

Oprogramowanie do monitorów interaktywnych

Komputery SDM

Komputery SDM
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout