Roboty programowalne Maqueen i Thymio

Sprawdź naszą ofertę robotów do nauki programowania. Thymio obsługuje aż 5 języków programowania i może być z powodzeniem używany przez uczniów w każdym wieku. Maqueen to bardzo przystępny cenowo robot działający w oparciu o popularną płytkę micro:bit.

Podkategorie

DFRobot

DFRobot

Maqueen to bardzo przystępny cenowo robot działający w oparciu o popularną płytkę micro:bit. Zapoznaj się z naszą ofertą oraz dostępnymi akcesoriami do robota Maqueen.

Thymio

Thymio

Thymio, robot do nauki programowania, obsługuje aż 5 języków programowania i może być z powodzeniem używany przez uczniów w każdym wieku. Zapoznaj się z naszą ofertą robotów Thymio oraz dostępnymi akcesoriami i zestawami.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout