Podkategorie

MONITORY

Monitory dotykowe, interaktywne

umożliwiają prowadzenie atrakcyjnych spotkań czy szkoleń. Digital Signage to duża oferta profesjonalnych monitorów przystosowanych do zastosowań biznesowych. Dostępne w różnych rozdzielczościach i wielkościach. Doskonałe do wyposażenia sal szkoleniowych, konferencyjnych czy huddle room.

TABLICE INTERAKTYWNE

TABLICE INTERAKTYWNE

DualBoard i Touch Board oraz marki Newline umożliwiają prowadzenie ineterakywnych zajęć angażujących użytkowników.

PROJEKTORY INSTALACYJNE

PROJEKTORY INSTALACYJNE

ze stałym obiektywem i z wymienną optyką o dużym wyborze ogniskowej. Projektory marki Sony do każdego rodzaju sali konferencyjnej.

PROJEKTORY MULTIMEDIALNE

PROJEKTORY MULTIMEDIALNE

o szerokim wyborze ogniskowych od standardowych przez krótkie po ultrakrótkie. Oferta obejmuje takie marki jak: Acer, BenQ, Epson, NEC i Sony.

DRUK 3D

Druk 3D

W ofercie AGRAF znajdziesz drukarki 3D dla szkół uznanych producentów Boxlight i MakerBot, profesjonalne drukarki półprzemysłowe, skanery 3D oraz filament do druku 3D. Nasze produkty spełniają kryteria programu Laboratoria Przyszłości. Oferujemy szkolenia oraz pomoc techniczną i serwis.

SYSTEMY DO ODPOWIEDZI i GŁOSOWANIA

SYSTEMY DO ODPOWIEDZI i GŁOSOWANIA

to rozwiązanie w postaci pilotów lub wirtualnych pilotów do udzielania odpowiedzi powiązanych z oprogramowaniem do ich zbierania. Umożliwia przygotowywanie, przeprowadzanie i analizę wyników z testów, ankiet czy głosowań.

PRACOWNIE PRZYRODNICZE

Modułowe pracownie przyrodnicze Globisens

to cyfrowe, mobilne laboratorium doświadczalne w formie dysku pomiarowego Labdisc z wbudowanymi czujnikami do przeprowadzania rzeczywistych doświadczeń.

STEM - Roboty

STEM - Roboty

WIZUALIZERY

WIZUALIZERY

OPROGRAMOWANIE

Oprogramowanie edukacyjne i interaktywne

EKRANY PROJEKCYJNE

Ekrany projekcyjne

SYSTEMY AUDIO

Systemy audio

STACJE ZASILAJĄCE I ŁADUJĄCE

Stacje zasilające i ładujące

PREZENTACJA I WSPÓŁPRACA

PREZENTACJA I WSPÓŁPRACA

PRACOWNIE JĘZYKOWE

PRACOWNIE JĘZYKOWE

TERMINALE I KOMPUTERY

KOMPUTERY i PERYFERIA

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout