ROZWIĄZANIA

dla Uczelni Wyższych

MONITORY INTERAKTYWNE DO NAUKI W DOWOLNYM TRYBIE

Systemy interaktywne dla uczelni wyższych

Prowadź zajęcia w modelu stacjonarny, zdalnym lub Hybrydowym

Bądź gotowy na każdy scenariusz - zajęcia stacjonarne, zdalne lub w modelu hybrydowym. Intuicyjne  umożliwiają szybkie dostosowanie formy kształcenia do nowych warunków. Gwarantują studentom równy dostęp do wiedzy poprzez łatwą transmisję online całego przebiegu zajęć.

Zobacz ofertę monitorów interaktywnych

Umożliwiają realizację pełnego toku kształcenia - bez utraty jakości

Studenci śledzą pełen przebieg zajęć na ekranach swoich komputerów - nie tylko głos prowadzącego, ale również notatki nanoszone na pliki w czasie rzeczywistym, efekty burzy mózgów zapisane na wirtualnej tablicy czy modele 3D itd. Zestaw zapewnia wszechstronną rejestrację i transmisję zajęć - zarówno materiałów wyświetlanych na monitorze, jak również prowadzącego zajęcia. Dzięki temu, bez względu na przyjęty model nauczania, wykładowca nie traci kontaktu ze studentami i nie musi rezygnować z dotychczasowej formuły prowadzenia zajęć.

Nauka zdalna z Newline

Systemy interaktywne dla uczelni wyższych

Obsługa bez przygotowania, bazująca na wygodnych nawykach

Wszystkie zalety nauczania stacjonarnego przeniesione do świata wirtualnego. Bezpiecznie, nie rezygnując ze sprawdzonych nawyków. Monitory interaktywne Newline łączą prostotę użytkowania tradycyjnej tablicy z możliwościami technologii dotykowej. Dzięki współpracy z Windows Ink oraz funkcji Rozpoznawania Obiektowego monitor interpretuje gesty i automatycznie wykonuje przypisaną do nich czynność. Bez konieczności uciążliwego przełączania – zobacz, jak to działa.

Współpraca ze sprawdzonymi rozwiązaniami

Pełna kompatybilność z dostępnymi rozwiązaniami do komunikacji zdalnej – MS Teams, Skype, Zoom – certyfikowany partner Newline itd.
Dzięki łatwemu montażowi zestaw jest szybko gotowy do pracy.

Systemy interaktywne dla uczelni wyższych


Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout