WSPARCIE W BIZNESIE

Rozwiązania dla biznesu - Newline Flex

Odpowiednie wyposażenie gwarantuje płynność działania firmy w zmieniających się warunkach. Monitory interaktywne Newline w połączeniu z wbudowanym systemem do wideokonferencji (kamera, mikrofony oraz głośniki) sprawią, że spotkania online będą równie efektywne jak te prowadzone stacjonarnie. Dlatego transmisja głosu i obrazu z kamery to za mało by każdy z pracowników uczestniczył w nim w pełni. Potrzebuje również odpowiednich narzędzi by móc dzielić się materiałami i przedstawiać swoje pomysły.

Skuteczna współpraca w każdych okolicznościach

Swobodne poruszanie się po dokumentach, ich edycja i odręczne pisanie zapewni odpowiednią dynamikę spotkania tak w biurze jak i online. Uczestnicy mogą śledzić w czasie rzeczywistym ekran monitora – zmiany dokumentów, notatki odręczne, materiały multimedialne. Dzięki współpracy z Windows 10 praca na monitorze do złudzenia przypomina pisanie po tablicy suchościeralnej. Monitor rozpoznaje gesty lub pisak i wykonuje odpowiednią akcje – pisanie, zmazywanie, powiększanie itd.

Zobacz jak monitory Newline radzą sobie w biznesie

Zobacz, jak szybko i wygodnie pracuje się na monitorach Newline.

Newline Cast

Newline Cast

Newline Cast, bezpłatne oprogramowanie dołączane do monitora, umożliwia prostą, bezprzewodową łączność i wyświetlanie treści z urządzeń pracowników – komputerów, smartfonów, tabletów - na monitorach interaktywnych. Bez konieczności korzystania z tej samej sieci. W przypadku laptopów z systemem Windows uczestnicy mogą wspólnie pracować nad jednym dokumentem, sprzed ekranu komputera i na monitorze interaktywnym w sali konferencyjnej.

Sprawdź, co oferuje Newline Cast.

Monitory interaktywne Newline są w pełni kompatybilne z popularnymi programami do komunikacji zdalnej – MS Teams, Skype, Zoom (certyfikowany partner Newline) itd.

Monitory Newline - praca zdalna


Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout