Monitory interaktywne


W naszej ofercie znajdziesz monitory interaktywne amerykańskiej marki Newline Interactive. Monitory Newline są produktami tworzonymi w komunikacji z nauczycielami, w odpowiedzi na ich sugestie i potrzeby. Gwarantują bezpieczeństwo, prostotę obsługi i komfort pracy. Newline Interactive jest prekursorem w branży – firma wprowadziła na rynek pierwsze monitory wyposażone w najnowszy system Android 11, oferując większą szybkość i bezpieczeństwo swoich urządzeń. Monitory z nowej linii zostały wyposażone też m.in. w szybę antybakteryjną, podwójny filtr światła niebieskiego, możliwość tworzenia indywidualnych profilów użytkownika oraz pakiet bezpłatnego oprogramowania.

Dowiedz się więcej >

Cyfrowe laboratoria

Nowoczesne pracownie przyrodnicze Globisens zachęcą uczniów do odkrywania i analizowania zjawisk przyrodniczych. Labdisc to mobilne laboratorium pomiarowe w formie dysków z wbudowanymi czujnikami. W niewielkiej, poręcznej obudowie mieści się od 11 do 15 czujników z możliwością rozbudowania o dodatkowe sensory.

Postaw na nowoczesne rozwiązania i zobacz, jak Twoi uczniowie stają się aktywnymi odkrywcami. Dyski są doskonałe do nauki w klasie oraz poza nią ze względu na wyposażenie w pamięć wewnętrzną, akumulator oraz GPS. Urządzenia bezprzewodowo łączą się z komputerem lub tabletem, wyposażonym w oprogramowanie do zapisywania i analizy danych.

Dowiedz się więcej >

Drukarki 3D


Rozwijasz wyposażenie szkolnych pracowni o drukarki 3D? Przygotowujesz się do programu Laboratoria Przyszłości dla szkół ponadpodstawowych? Poznaj naszą ofertę drukarek 3D

Drukarki Robo E3 i Robo E3 Pro Boxlight to synonim bezpieczeństwa – zamknięta konstrukcja oraz wysoko skuteczny filtr cząstek stałych gwarantują komfort pracy i ochronę przed szkodliwymi czynnikami. Automatyczna kalibracja, podgrzewany stół roboczy oraz możliwość bezprzewodowego przesyłania projektów zapewnia wygodę użytkowania nawet osobom dopiero rozpoczynającym przygodę z drukiem 3D. Zestaw akcesoriów, części zamiennych oraz krótkie poradniki video ułatwiają samodzielne przygotowanie drukarek do pracy. W stawianiu pierwszych kroków pomogą także gotowe scenariusze lekcji oraz modele dostępne bezpłatnie na platformie producenta MySteamKits.

Dowiedz się więcej >

Roboty do nauki programowania

Naukę programowania można rozpocząć od najmłodszych lat – warto przemienić naukę w zabawę i zaangażować do tego programowalne roboty. W naszej ofercie znajdziesz wszechstronnego robota Thymio, który współpracuje aż z 5 językami programowania o różnym stopniu zaawansowania. Dodatkowo posiada 6 zainstalowanych trybów działania, dzięki czemu mogą z niego korzystać najmłodsze dzieci. Co jeszcze oferuje robot Thymio dowiesz się na stronie produktu.

W naszej ofercie znajdziesz także robota Maqueen, który działa w oparciu o popularną płytkę micro:bit. Ten niewielki, zwinny robot jest gotowy do użycia w kilka chwil po wyjęciu z pudełka. Dzięki jego bardzo konkurencyjnej cenie, szkoła może wyposażyć się w cały zestaw robotów. Dowiedz się więcej.

Poznaj ofertę robotów >

Oprogramowanie edukacyjne


mozaBook to oprogramowanie edukacyjne, zaprojektowane również z myślą o pracy na monitorach i tablicach interaktywnych. Nauczyciele i uczniowie mogą tworzyć prezentacje i wzbogacać je dostępnymi w mediatece modelami 3D, filmami edukacyjnymi, zdjęciami czy gotowymi zadaniami. mozabook to bogactwo zasobów obejmujących wszystkie przedmioty - od zerówki po klasy maturalne, przykuwające uwagę uczniów oraz ułatwiające zrozumienie i zapamiętanie.

Poznaj ofertę >

Skorzystaj z rządowych programów

Nasz zespół specjalistów pomoże ci dobrać rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb twojej szkoły i posiadanego budżetu. Sprawdź naszą ofertę dla aktualnych rządowych programów Aktywna Tablica i Laboratoria Przyszłości.
Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout