Turning Technologies łączy się z Knowbly

Turning Technologies łączy się z Knowbly

02.06.2020 Aktualności

Turning Technologies, producent pilotów i systemów do odpowiedzi TurningPoint, ogłosił przejęcie Knowbly, firmy e-learningowej, znanej z łatwego w użyciu, interaktywnego narzędzia do tworzenia treści. Dzięki przejęciu Knowbly Turning Technologies ma teraz idealną pozycję do rozszerzenia i przyspieszenia rozwoju swojego flagowego produktu, systemu TurningPoint, w ofercie dla nowych i obecnych klientów.

Obecni klienci Turning Technologies mogą skorzystać z 21-dniowej darmowej licencji Knowbly – aby pozyskać darmowy dostęp, przejdź do formularza.

„Dzięki Knowbly tworzenie cyfrowych materiałów do nauki jest proste, kreatywne i oparte na współpracy” - powiedział dyrektor generalny Turning Technologies, Kenneth Frank. „Połączenie tego z interaktywnymi funkcjami uczenia TurningPoint, elastycznym dostarczaniem treści i niezawodnymi możliwościami raportowania, zapewni rozwiązanie e-learningowe dla trenerów i nauczycieli, które nie ma swojego odpowiednika na rynku”.

Połączenie produktów skutkuje powstaniem kompleksowego narzędzia do zarządzania i tworzenia treści, administrowania synchronicznym i asynchronicznym uczeniem się i zbierania analiz w czasie rzeczywistym.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout