Aktywna Tablica 2023 – znamy terminy!

Aktywna Tablica 2023 – znamy terminy!

31.03.2023 Edukacja

Szkoły kolejny raz mogą ubiegać się o dotacje w ramach programu Aktywna Tablica 2023. Czas na składanie wniosków upływa 15 maja (30 maja dla Organów Prowadzących). Środki na zakup sprzętu zostaną wypłacone do 31 sierpnia.

Założenia programu pozostają bez zmian – szkoły podstawowe i ponadpodstawowe mogą ubiegać się o maksymalnie 14 tys. zł dofinansowania, a placówki, w których uczą się dzieci o specjalnych potrzeba edukacyjnych o maks. 35 tys. zł. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce Aktywna Tablica 2023.

Jak najlepiej wykorzystać środki z programu? Zapoznaj się z naszymi propozycjami zestawów za 14 tys. zł i 17,5 tys. zł. Oferujemy wysokiej klasy monitory interaktywne dla szkół w przystępnych cenach. Znajdziesz tu m.in. trzy 65-calowe monitory Newline RS+ lub dwa 65-calowe monitory nowej serii Newline LYRA w zestawie z dwiema kamerami Innex C220. Do każdego wielkoformatowego monitora Newline 6-miesięczna licencja oprogramowania mozaBook w prezencie!

Potrzebujesz pomocy w doborze sprzętu? Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym AGRAF lub z naszym lokalnym Partnerem.

Tags: Aktywna Tablica ,

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout