Newline numerem 1 w Polsce!

Newline numerem 1 w Polsce!

28.03.2024 Biznes

Szukasz monitora interaktywnego, który zdobył zaufanie i uznanie na polskim rynku? Nie musisz szukać dalej! Co 5 sprzedany monitor interaktywny w Polsce to produkt marki Newline Interactive! Z dumą ogłaszamy, że udział rynkowy Newline na koniec 2023 roku wyniósł imponujące 19,06%, co czyni nas liderem w branży z 1 miejscem pod względem ilości sprzedanych monitorów interaktywnych w Polsce!

Jako główny polski dystrybutor Newline Interactive chcielibyśmy serdecznie podziękować nie tylko zespołowi Newline Interactive Polska, ale także wszystkim Naszym Partnerom za niezawodną współpracę, która przyczyniła się do osiągnięcia tego spektakularnego sukcesu. Razem z Wami jesteśmy liderem sprzedaży monitorów interaktywnych w Polsce!

Jeśli szukasz solidnego rozwiązania dla swojej klasy lub biura, postaw na sprawdzone technologie. Zapraszamy do kontaktu z naszym doświadczonym Działem Handlowym pod numerem telefonu 42 25 03 185. Dzięki naszym ekspertom znajdziesz idealne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb!

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout