Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Cast, BroadCast i Display Management - poznaj nowości od Newline!

Cast, BroadCast i Display Management - poznaj nowości od Newline!

26.06.2019 Aktualności

Chcesz usprawnić swoje prezentacje i bezproblemowo wyświetlać na monitorze materiały zapisane na innym dowolnym urządzeniu? Dotrzeć ze swoim przekazem do osób nieznajdujących się w auli czy sali konferencyjnej? Wygodnie zarządzać całym zespołem monitorów z jednego miejsca? Newline przygotował coś specjalnie dla Ciebie! Nowe oprogramowanie to odpowiedź producenta na potrzebę efektywnej, wygodnej komunikacji z monitorami Newline.

Oprogramowanie Newline Cast, BroadCast i Display Management będą dostępne bezpłatnie w modelach RSVN i X. Producent sukcesywnie wprowadza zmiany do monitorów – o aktualizacjach będziemy informować na bieżąco.

Newline Cast

Dzięki Newline Cast udostępnisz na monitorze widok ekranu dowolnego urządzenia – bezprzewodowo, za pomocą jednego kliknięcia. Możesz przedstawić wideo, zdjęcia, grafiki lub widok stron internetowych. Pracujesz na komputerze? Wykorzystaj dwukierunkową współpracę – pracuj wspólnie na materiałach, nanosząc zmiany i adnotacje jednocześnie z poziomu laptopa i monitora. Newline Cast jest już dostępny dla użytkowników modeli RS – dowiedz się więcej nt. aktualizacji.

Newline BroadCast

Dzięki Newline Broadcast możesz wielokrotnie zwiększyć zasięg swojego przekazu. Udostępnij swoją prezentację online – z sali konferencyjnej lub auli wykładowej do nawet 200 użytkowników znajdujących się w dowolnym miejscu na świecie.

Newline Display Management

Display Management umożliwia zdalne zarządzanie grupą monitorów. Usprawnia obsługę techniczną – administrator systemu może wprowadzać zmiany masowo na wszystkich posiadanych urządzeniach

z dowolnej lokalizacji, poprzez bezpieczny, dedykowany portal internetowy.

Monitory Newline RS i VN dostępne są również w ramach programu Aktywna Tablica – więcej informacji na temat specjalnej oferty znajduje się na stronie www.aktywna-tablica.info.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout