Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

SYSTEMY INTERAKTYWNE DLA UCZELNI WYŻSZYCH

Systemy interaktywne dla uczelni wyższych

ROZWIĄZANIE DLA UCZELNI


KOMPLEKSOWE ZESTAWY DO NAUKI ZDALNEJ:

  • Wspierają stacjonarny, zdalny lub mieszany model nauczania
  • Bez utraty jakości kształcenia – studenci śledzą cały przebieg zajęć
  • Umożliwiają realizację pełnego toku kształcenia
  • Obsługa nie wymaga przygotowania, bazuje na wygodnych nawykach
  • Współpracują z istniejącymi, sprawdzonymi rozwiązaniami, Windows 10, MS Teams, Zoom
  • Prosty do wdrożenia, nie wymaga dużych inwestycji

ZACHOWAJ JAKOŚĆ NAUCZANIA

Wszystkie zalety nauczania stacjonarnego przeniesione do świata wirtualnego. Bezpiecznie, nie rezygnując ze sprawdzonych nawyków. Monitory interaktywne Newline łączą prostotę użytkowania tradycyjnej tablicy z możliwościami technologii dotykowej. Dzięki współpracy z Windows Ink oraz funkcji Rozpoznawania Obiektowego monitor interpretuje gesty i automatycznie wykonuje przypisaną do nich czynność. Bez konieczności uciążliwego przełączania.

Studenci śledzą pełen przebieg zajęć na ekranach swoich komputerów - nie tylko głos prowadzącego, ale również notatki nanoszone na pliki w czasie rzeczywistym, efekty burzy mózgów zapisane na wirtualnej tablicy czy modele 3D itd. Zestaw zapewnia wszechstronną rejestrację i transmisję zajęć - zarówno materiałów wyświetlanych na monitorze, jak również prowadzącego zajęcia. Dzięki temu, bez względu na przyjęty model nauczania, wykładowca nie traci kontaktu ze studentami i nie musi rezygnować z dotychczasowej formuły prowadzenia zajęć.

ELASTYCZNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO I RÓWNY DOSTĘP DO WIEDZY

Gotowość na każdy scenariusz - zajęcia stacjonarne, zdalne lub w modelu mieszanym. Proste we wdrożeniu zestawy umożliwiają szybkie dostosowanie formy kształcenia do nowych warunków. Gwarantują studentom równy dostęp do wiedzy poprzez łatwą transmisję online całego przebiegu zajęć.

Systemy interaktywne dla uczelni wyższych

Pobierz ulotkę - Systemy interaktywne dla uczelni wyższych   Pobierz


Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout