Podstawa mobilna typu 2w1 (monitor-stół interaktywny) z elektr. reg. wys. i pochylenia

Indeks: G660202B001

Produkt wycofany

  • 2 w 1 - monitor lub stół interaktywny
  • Elektryczna regulacja wysokości
  • Rozmiar monitora: od 32 do 70 cali
  • Nośność: 85 kg
  • VESA min: 100x100
  • VESA maks. 1000x500
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
Podstawa mobilna z regulacją wysokości do monitora typu 2w1, umożliwia manualną regulację kąta pochylenia monitora tak by monitor pracował w trybie stołu interaktywnego. Podstawa współpracuje z monitorami od 32 do 70 cali,  o wadze maksymalnej do 85 kg.  Dzięki mobilnej konstrukcji podstawy w łatwy sposób możemy przemieszczać zamontowany monitor interaktywny między salami. Podstawa umożliwia elektryczną regulację wysokości monitora w zakresie do 450 mm. Kółka podstawy zostały wyposażone w blokady, dodatkowo pilot zdalnego sterowania wyposażono w przycisk bezpieczeństwa blokujący wysokość.
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout