Statyw jezdny do mocowania ściennego BalanceBox 650

Indeks: G190101C009

4 133 zł brutto


3 361 zł netto
  • do BalanceBox 650
  • Blokada kół
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
BalanceBox® 400 MEDIUM

Statyw jezdny do BalanceBox 650

Przedstawiamy rewolucyjny stojak mobilny dla BalanceBox® 650 - najlepsze rozwiązanie dla interaktywnych wyświetlaczy.

Doświadcz płynnej mobilności i niezrównanej wszechstronności dzięki stojakowi mobilnemu. Zaprojektowany jako dodatek do BalanceBox® 650, ten uchwyt o regulowanej wysokości pozwala bez wysiłku przenosić płaskie panele o przekątnej do 98 cali i obsługiwać ogromny udźwig 396 funtów [180 kg]. Niezależnie od tego, czy chodzi o sale lekcyjne, czy sale konferencyjne, ten mobilny stojak zapewnia możliwość przenoszenia prezentacji, lekcji lub spotkań w dowolne miejsce.

Dzięki solidnej konstrukcji i innowacyjnej konstrukcji kół, mobilny stojak gwarantuje stabilność, a jednocześnie jest niezwykle łatwy w manewrowaniu. Dzięki kółkom o średnicy 125 mm (5"), w tym dwóm wyposażonym w hamulce, masz pełną kontrolę nad jego pozycjonowaniem.

Zmień sposób interakcji z wyświetlaczami, ponieważ BalanceBox® 650 zamontowany na stojaku mobilnym zapewnia dynamiczne i wciągające wrażenia. Pożegnaj się ze stałymi konfiguracjami i skorzystaj ze swobody udostępniania informacji, współpracy i angażowania odbiorców w różnych środowiskach.

Ulepsz swoją konfigurację interaktywnego wyświetlacza już dziś dzięki mobilnemu stojakowi dla BalanceBox® 650. Doświadcz elastyczności, wygody i mobilności jak nigdy dotąd!Cechy:

  • Waga: 100 kg
  • Wymiary: (W x H x D): 1075 mm x 1960 mm x 800 mm
Specyfikacja
Model:Statyw Jezdny Do Mocowania Ściennego BalanceBox 650
Maksymalne obciążenie:180 kg
Podstawa / Uchwyt:Element zestawu
Sposób regulacji:Brak
Półka na kamerę:NIE
Półka na laptopa:NIE
Organizacja przewodów:NIE
Mobilna:TAK
VESA:Brak
Zakres regulacji:Brak
Wymiary:1939 - 2289 x 1208 x 849 mm
Waga:72 kg

Instrukcja montażu
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout