Półka na laptopa do statywu jezdnego do BalanceBox 400

Indeks: G190101C014

205 zł brutto


166 zł netto
  • do BalanceBox 400
  • nośność 6 kg
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
BalanceBox® 400 MEDIUM

Półka na laptopa do statywu jezdnego do BalanceBox 400

Półkę można zamontować z przodu lub z tyłu stojaka mobilnego (montaż z przodu jest możliwy tylko wtedy, gdy zainstalowany monitor jest zainstalowany na stałej wysokości). Półka na laptopa/klawiaturę pomieści większość laptopów o przekątnej do 17 cali i ma nośność 6 kg.

Półkę można używać w połączeniu z systemem mocowania BalanceBox® 400 z regulacją wysokości lub z uniwersalnym uchwytem VESA (481A70), montowanym bezpośrednio na stojaku (stała wysokość).

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout