Kamera 4k Newline TC-4N22

Indeks: G010103D001

  • Do monitorów interaktywnych Newline LYRA
  • Rozdzielczość 4K
  • 30 FPS
  • Port USB-C
  • Łatwy montaż
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
Kamera Newline TC-4N22 o rozdzielczości 4K to dedykowane rozwiązanie do monitorów z serii LYRA (może być również zapasowym akcesorium do modeli ELARA i VEGA). Monitory z tych serii są wyposażone w dedykowany dla kamery TC-4N22 port USB-C. 

Czym charakteryzuje się TC-4N22?

Kamera TC-4N22 jest łatwa w montażu, staje się integralną częścią monitora i może być wygodnie stosowana również w sytuacji, gdy monitor jest zamontowany na podstawie jezdnej lub uchwycie o regulowanej wysokości. Wszystkie funkcjonalności, łącznie z zasilaniem TC-4N22, przesyłane są za pośrednictwem portu USB-C.

Doskonała jakość wideo

Niezależnie, czy używasz Skype dla firm, Zoom, Webex lub innego oprogramowania, Newline TC-4N22 zapewni ci profesjonalną jakość obrazu. Możesz mieć pewność, że twój rozmówca widzi cię doskonale. Kamera posiada także manualną regulację w pionie, dzięki czemu możesz w prosty sposób dostosować ją do swoich potrzeb.
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Produkty z tej samej kategorii

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout